Yakışmadı hocam!

Yakışmadı hocam!

ABONE OL
24 Eylül 2023 20:53
Yakışmadı hocam!
6

BEĞENDİM

ABONE OL

Derince’de bulunan çözüm kurs merkezinin sahibi, arabasını satıp, devrini yapmadığı şahsı kafasından silahın kabzasıyla vurarak yaraladı. Şüphelinin öğretmen olduğu da öğrenildi.

Olay, akşam saatlerinde Derince’de bulunan Çözüm Kurs Merkezi’nde meydana geldi. İddiaya göre Kursun yetkilisi ve öğretmen M.A. ile Kahramanmaraşlı depremzede M.A. arasına araç satışı yaşandı. İddiaya göre kursun sahibi aracını sattığı şahıslara iki yıldır devrini gerçekleştirmedi. Bugün M.A. ile yakınlarını konuşmak için kursa çağıran M.A., iddiaya göre odaya kilitlediği şahsa silahla saldırdı. Depremzede olan aile neye uğradığını şaşırdı. Hızını alamayan kurs sahibi, silahın kabzası ile M.A.’yı başından yaraladı. Kanlar içinde kalan M.A. hastaneye kaldırıldı. Zanlının iki yıldır sürekli depremzede aileyi oyaladığı, daha önce de makasla saldırdığı iddia edildi.

Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (22)
 • mehmet

  bir de olaya gelelimolay günü kübra demir mehmet ak a mesaj atıp şantaj yaparak arabayı istemiş tehdit ederek kurdukları oyunun içine çekmiştir. samet demir dersanede görüşelim demesi üzerine gel görüşelim demiş hepsinin gelip mehmet ak a saldırması sonucu mehmet ak kendini savunmuştur. samet demirin baldızı olan busenur aydın yine dersanede bir yıl boyunca ücretsiz eğitim almış samet demir beş kuruş ödememiştir. yine kitaplarına kadar mehmet ak tarafından karşılanmıştır. samet demirin ev kirasından 3. kızının özel hastanede doğum parasına ve büyük kızının özel okul ücretine kadar mehmet ak karşılamıştır. şimdi söyle kübra hanım bunların hangisi yalan ki siz kendi arsızlığınızı bir kenara bırakıp buradan konuşabiliyorsunuzadalet ergeç tecelli edecek. siz de cezanızı allahtan bulacaksınız.

  Yanıtla
  +0
  -0
 • mehmet

  1-) mehmet ak, murat aydınla değil samet demirle araç ticareti yapmış, ancak samet demir aracın parasının tamamını ödememiş, üstelik aracı kayınpederi olan murat demire satmış parasının tamamını samet demir murat aydından almış. şimdi dolandıran kim samet demir mi mehmet ak mı2-) samet demir, kayınpederine ait olan arsayı mehmet ak’a satmak istemiş bunun karşılığında mehmet ak’tan para almış ancak tapuyu iki yıl boyunca vermemiştir. şimdi dolandırıcı kim mehmet ak mı samet demir mi3-) samet demir yine kahramanmaraşta bulunan bir arsa için mehmet ak’tan 22 eylül 2021 de 23000tl almış ancak tapuyu vermemiştir. şimdi dolandırıcı kim mehmet ak mı samet demir mi4-) yine samet demir 5 şubat 2022 tarihinde eniştesi mahmut tecirliye ait olan 98 model toyota corolla marka aracı mehmet ak adına almış, mehmet ak tan aracın parasının (78000) tamamını almasına rağmen aracı mehmet ak a teslim etmemiş ve parayı iade etmemiştir. şimdi dolandırıcı kim mehmet ak mı samet demir mi.5 -) yine samet demir işsiz kaldım deyip mehmet ak’ tan yardım istemiş mehmet ak’ ın yardımıyla evini kocaeliye taşımış, mehmet ak tan kızının özel hastanede doğum parasını karşılıksız olarak almış, hatta mehmet ak samet demir in büyük kızını özel okulda okutmuş, tek kuruş para ödetmemiş kendi cebinden ödemiştir. şimdi dolandırıcı kim mehmet ak mı samet demir mi.tüm bunlara rağmen evet burada hiçbir bilgisi olmadan yorum yapanlar samet demir kübra demir murat aydın ve buse aydın isimli şahışların mehmet ak a saldırması sonrası mehmet ak’ ın kendini korumak için eline aldığı silaha laf söylüyor. olabilir herkes bilgi sahibi olmadan fikir sahibi bu ülkedeyukarı da yazılanların hepsi kayıtlı ve ispatlıdıristeyen mehmet ak ın yanına gidip bütün bunları görebilir.gelelim diğerlerine damatları gibi kendileri de dolandırıcı olduğu için tüm bunlar yokmuş gibi mehmet ak a saldırıp iftira atmayı tercih etmiştir.allahın adaleti büyük elbet tecelli edecektir. 

  Yanıtla
  +0
  -0
 • Tuğçe

  https://www.enkocaeli.com/haber/5132698/cozum-egitim-kurumlarinda-ogrenciye-darp-iddiasiM. AK ŞAHSININ DAHA ÖNCEKİ DARP HABERİ!!!

  Yanıtla
  +1
  -4
 • Tuğçe

  https://www.enkocaeli.com/haber/5132698/cozum-egitim-kurumlarinda-ogrenciye-darp-iddiasiAynı şahısın daha önceki darp haberidir…

  Yanıtla
  +1
  -4
 • Kübra Aydın demir

  Nilgün ak atagün sizde kendi kardeşinizi savunurken kardeşim diye savunamicak kadar korkaksınız yorum yapan Nilgün hanım Mehmet ak ın ablası dır. Yalan beyanlarınızdan dolayı size tarafımdan maddi ve manevi tazminat davası açılacaktır.

  Yanıtla
  +3
  -3
 • Kübra Aydın demir

  Nilgün ak atagün böyle gülünç şeyler yazmanız hoşumuza gider kapımıza şikayetini alın diye geldiğinizde de bu dilleri bekleriz daha fazla böyle yalan beyanlarda bulunmaya devam ederseniz diğer videolarınıda yayınlamaktan cekinmem. Mehmet ak kim oluyor ki bize para vericek önce kendine yiyecek ekmek bulsun bir insanın 33 yıllık emeğine çökmeye kalkacak kadar ahlak yoksunu tamahkâr bir insan kendisi.

  Yanıtla
  +3
  -5
 • Tuğçe

  Depremzede ailenin erkek çocuğu olmadiğı için Murat A. , Mehmet A. Tarafında aranılıp çağırılan görüşmeye kızlarıyla gitmiştir. Öne sürülmekse bu öne sürebilir . Ailenin annesi hic bir şekilde Mehmet A. La yüz yüze gelmemiştir.

  Yanıtla
  +4
  -2
 • Tuğçe

  Mehmetin dolandırdığı kişi ilede iletişime geçilmiştir. Bu bizi dolandırdığı ilk değil sonda olmicaktır.

  Yanıtla
  +4
  -3
 • Tuğçe

  Alınan arabanın satış sözleşmesi vardır. Gönderilen paraların dekontları vardır. Kamera kaydi olmaması için kurs merkezinin kameralarini kapattırmiştır. Daha öncede aile makaslı saldırıya uğradığı için kendisi kamera kaydına almıştır.Bilindiği üzere depremzede ailelere yıkilan ev kendisinin olduğu için Devletimiz kira yardımında bulunuyor. Aile kendi imkanlariyla burda işe girmiş calışıyor. Yanı M.Ak ın yardımına ihtiyaçları yoktur . Ayrıca M. AK kimkine yardım yapacak . Öğretmen adı altında belinde silahlı bir şahıstır.Bahsi geçen M. AK TEK KURUŞ YARDIMI YOKTUR AİLEYE. YALAN YANLİŞ BEYANLARINIZI KENDİNİZE SAKLAYIN. Herşey belgeli şekilde ailenin elinde mevcuttur ve soruştuma devam ediyor. Göz altı var olayda…

  Yanıtla
  +4
  -2
 • Buse nur aydın

  Tüm dünyanın duyması ile ilgili kuşkunuz olmasın akraba yoluyola videolar yurtdışı haber yayınlarınada verilmiştir (:.

  Yanıtla
  +4
  -2
 • Buse nur aydın

  Nilgüncüm yalan yanlış yorumun için teşekkürler bunun aynısını savcılıkta da vermeni istiyoruz çünkü anlattığın şeylerin yalan olduğunu telefon kayıtları video kayıtları ile isbatlamak bana büyük bir zevk vericek annem mehmet ak ile bir kere bile yüz yüze gelmemiştir yalan söylediğiniz burdan belli oluyor araba için para yolladığımız dekontları ve araba sözleşmesi var elimiz de video burda ki video ile sınırlı değildir 5 dakikalık daha video vardır (:. Bu mehmetin ilk saldırısı değildir 23 mart 2023 de babama bir kere de makasla saldırmıştır. Mehmet bize evde iş de vermedi kendi paramızla kiramızı ödeyen bir aileyiz ve bunlar belge ile sabit gereksiz konuşmalara altı boş söylemlerle mehmeti aklamaya çalışmanız çok gülünç. Belgelerle isbat edemeyeceğiniz idealar sunmayın. Savcılıkta görüşürüz

  Yanıtla
  +5
  -4
 • Nilgün Atagün

  Tek taraflı haber yapıyorsunuz. Sizi kınıyorum. Olayları mehmet akın aleyhine çektiğiniz yetmezmiş gibi onun hakkını savunmaya çalışanların yorumlarını da siliyorsunuz. Mehmet Ak onlara iş imkanı sağlayıp hem de ev verdi. Dershaneye gelip her yeri yıkarak kışkırtma girişiminde bulunup saldırı tek taraflı gösterilmiştir.

  Yanıtla
  +5
  -2
 • Nilgün Atagün

  Depremzede dediğiniz o insanlar ne için geldiğini çok biliyor Hem araba alacak hem parasını vermeyecek. Adam kendisi değil kızlarını karısını öne süren bir şahıs tır. Dersane sahibini kışkırtıp ondan sonra videoya çeken şahıslardır. Depremzede dediğiniz insanlara barınak sağladı, iş kapısı açtı. Ne olduğunu nasıl olduğunu araştırın tek tarafın yalan anlatımlarını dinlemeyin. Hocamızı herkes bilir nasıl bir insan olduğun Merhametli, yufka yürekli bir insandır. Elinden geldiği kadar herkese yardım etmeye çalışır. Kocaeli değil tüm dünya duysun

  Yanıtla
  +7
  -2
 • Buse nur aydın

  Fatih çilenk mehmek ak kişisinin bilgisayarcısıdır yandaş ve asılsız bir beyan yapmıştır hakkında suç duyurusunda bulunulucaktır.

  Yanıtla
  +6
  -3
 • Gamze solmaz

  Olay asılsız diyen şahış elimizde videolara kadar ortalığı kimin dagıttıgı kimin kimi tehdit ettiği herşey ortada buraya çıkıp suçlu bir insanı koruman senin karakterini belli ediyor benim ailem yıllarca yemedi içmedi biriktirip birşey sahibi oldular ve böyle namusu ve şerefi yoksun bir insana bırakacak değil o Mehmet Ak hangi cezayı hak ediyorsa Adalet karşısında bulacak benim ailem depremzede kimse aileme böyle bir saldırıda bulunamaz..👌 kim haklı kim haksız ortaya çıkacak zaten telefonda ses kayıtlarına kadar var aramalara kadar hepsi duruyor o yüzden buraya gelip boşuna klavye ebeliği yapma..

  Yanıtla
  +7
  -4
 • Gizem

  bu yapılana kimse sesiz kalamaz bir öğretmen kurs merkezinden depremzede bir aileyi hem 2 yıldır aracını devretmemiş hemde silahlı saldırıda bulunmuş. Eğitim kimlerin eline kaldı. Orada çocuklarımızda şiddet göre bilir

  Yanıtla
  +6
  -5
 • Selma bekler

  Sen ordamiydin sirket olmussunuz dolandiricilikta cana kastedmede ama bu sefer kolay kurtulamayacak yalnizmi sandiniz siz yerde kanlar icinde yatan adami ?sirket avkatlariniz delilleri karartamayacak bu sefer bunun icin ne gerekliyse yapilacak

  Yanıtla
  +7
  -3
 • Selma bekler

  Gec gelen adalet adalet deildir bu adam 35 sene calisti ev aldi araba aldi tam borcu bitti depremde ev gitti arabasini 2 senedir uzerine alamadi dolandirilmaya calisildi kac davasi var bu adamin onun canina kastededen dolandirici ahlaksizla davasi gorulseydi simdiye kadar bu adam bu hale gelmez dolandirici cana kasteden de simdiye icerde olurdu SAVCI HAKiM bu adamin hem malinin hem caninin gitmesinimi bekliyo?

  Yanıtla
  +8
  -3
 • Buse nur aydın

  Olayın bizzat içinde olan 20 yaşındaki bir öğretmen tarafından saçından tutulup yerde sürüklenen kızım. Olay tam da haberde anlatıldığı gibidir mehmet ak bizi kurumun muhasebe odasına kitleyip silahlı saldırıda bulunmuştur. Bu ilk saldırısı da değildir 23 mart tarihinde aynı oda da makasla da saldırmıştır. Kurumdaokuduğum dönem boyunca ücreti eniştemin masşından kesilmiştir. Asılsız beyân veren kişilerden bizzat şikayetci olunucaktık.hiç bir kurumun yöneticisinin eli silahlı olmamalıdır.

  Yanıtla
  +10
  -4
 • Tuğçe

  Olay tamamen doğrudur. Herşeyin delilli bir şekilde videosu ses kaydi ve kamera kayıtları vardır. Yorum yapan şahışlar orda bulunmamaktadır. Asılsız beyan veren herkesden şikayet oluncaktır. Her delil polise teslim edilmiştir. Dershane sahibi M.A plan kurup telefon açıp bizzat dershaneye çagırıp planini gercekleştirmiştir. Bu M.A nın ilk saldırisi deildir. İlkindede makas saldırısı yapmiştir dava hala devam ediyordur. Delili ve belgesi olmayan her beyân asılsızdır !!! Görüntülerdende herşey belli ve ortada Kurs sahibi Silahla Saldırı düzenlemiştir.

  Yanıtla
  +7
  -3
 • Kübra Aydın demir

  Fatih çilek siz ordamıydınızda yorum yapıyorsunuz asıl sizi bu asılsız yorumunuzdan dolayı mahkemeye vereceğim şahsın bütün videoları msjları ses kayıtları bugün bizi kendisinin arayıp çağırdığı kayıtları vardır söylediğimiz hiç birşey yalan ve asılsız değildir sizinki gibi

  Yanıtla
  +8
  -3
 • Fatih çilenk

  Olay tamamen asılsızdır karşı taraf planlı programlı bir şekilde dershaneyi baskın yapmıştır ve dershane sahibi olan M.A şahsa bıçak çekmiştir.Ve etrafı kırıp dökmüştür görgü şahitleri beyanları ile yarın savcılıktan alınan belgeler ile kendimizi ifade edeceğiz ve gereğini şirket avukatlarımız aracılığıyla bilgilendireceğizÖzellikle kurum da itibarsızlaştırmaya çalışılmıştır velilerin kaygılanma sağlanmaya çalışılmıştırAyrıca şahısın kizi ve torunu ücretsiz Özel okulda okutulmustur Haberi yalan site tamamen tarafli6 haber yapmistirD epremzede ailenin ihtiyaçları karşılanmıştırM A tarafından Tanıklar mevcuttur

  Yanıtla
  +6
  -13


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

free temp mail